223 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр душового диску | 70 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Покриття | Хром |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Витрата води | 8 літр/хв |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Додаткові функції | |
| Можливість зміни кута нахилу | Ні |
| Захист від люфту | Ні |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Ні |
| Система очищення | Ні |
| Функція економії води | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |