Продавець ввічливий, товар хорошої якості, відправили швидко. Замовляв кілька разів.
Якісний товар.
Швидка відправка.
Все дуже гарно. Рекомендую магазин.
Незрозуміло тільки, чому я повинен платити за забір посилки на Нову пошту. У результаті хитрощів продавця доставка дорожче, ніж саме замовлення. Тож, при замовленні раджу враховувати цей нюанс.