

11 270 ₴
10 706,50 ₴
Ванна акрилова асиметрична CORNEA 150х100 правобічна
Besco

Акрилова асиметрична правобічна ванна тм BESCO CORNEA 150х100 см стане радістю для всієї родини. Прийняття банних процедур вже саме по собі є приголомшливим задоволенням, а не лише необхідністю дотримання особистої гігієни. І, мало хто з виробників ванн може похвалитися такою різноманітністю розмірів і форм, як компанія Besco. Акрилова асиметрична правостороння ванна тм BESCO CORNEA 150х100 см дозволить насолоджуватися, як естетичними формами, так і приємними водними процедурами власникам невеликих приміщень ванних кімнат. .
Якість акрилової асиметричної ванни тм BESCO CORNEA 150х100 см правобічної ― на висоті! Приголомшливий акрил, власного виробництва, що на ринку сантехнічного обладнання вже велика рідкість. Акрил, товщиною по борту 4-5 мм з потовщенням по дну 6-8 мм, сміливо і впевнено конкурує з такими представниками, як англійська Lusite, або австрійський Senosan, витримує навантаження перевищує 300 ― 350 кг.
Відмінне армування стеклопластіковим волокном з додатковим шаром коремата, матеріалу, що збільшує жорсткість і міцність виробу, а так само мінеральні наповнювачі, суворо відповідні міжнародної сертифікації ISO 9001 забезпечують надійність і довговічність експлуатації асиметричної правобічної акрилової ванни CORNEA 150х100 см від тм BESCO з зовнішньої сторони, створюючи шар зміцнює "шуби".
З внутрішньої сторони, акрилова асиметрична правобічна ванна CORNEA 150х100 см від тм BESCO оброблена за запатентованою технологією мінерального литва (Odlewy mineralne) гелькоутом ― особливо міцним матеріалом, виготовленим на основі натуральних мінералів, таких, як мармур або граніт з додаванням смол. Поверх гелькоута, накладений шар фірмового покриття Okładka BESCO BeSafe, яке цілком і повністю оберігає від ковзання в мильній воді, забезпечуючи комфорт і безпеку при купанні.
Стандартна комплектація акрилової ванни тм BESCO CORNEA 150х100:
- ванна
- паспорт, гарантійний талон, інструкція по збірці
Офіційна гарантія виробника ― 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 25 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 157 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Асиметрична |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 585 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1000 мм |