


12 808 ₴
12 167,60 ₴
Ванна акрилова асиметрична Integra 150х75 лівостороння

Економія простору ванних кімнат часом стає нагальною проблемою. Хочеться, щоб ванна кімната була оснащена ванною і душовою кабіною, і умивальник з тумбою, або без, в більшості випадків і компактом з біде. І це не розкіш... це повсякденна необхідність. Так приміщення ванних кімнат повинні бути красивими і функціональними, навіть якщо метраж не дозволяє розмахнутись на всю котушку. Польська компанія Besco знає про це не по-чуток, інженерами, дизайнерами була розроблена і спроектована модель нестандартної лівосторонньої ванни Integra 150х75. Форма лівосторонньої ванни Integra 150х75 дозволяє і прийняти ванну, і зробити з ванни варіант душової кабіни, оснастивши її спеціальною шторкою за розмірами ванни. Так само лівостороння ванна Integra 150х75 від польського виробника Besco дає можливість встановити над вузькою своєю частиною навісну раковину, а може бути кому-то сподобається шафка для ванних приналежностей з дзеркалом, або без. Можливостей для польоту дизайнерських задумів в обмеженому просторі ванних кімнат з лівобічною ванної Integra 150х75 від польського виробника Besco дуже багато.
Крім цього, лівостороння ванна Integra 150х75 дозволяє економити обсяг води, даруючи максимум комфорту при купанні.
Що ж стосовно якості асиметричної акрилової лівосторонньої ванни Integra 150х75 тм BESCO то і тут польський виробник на висоті. Приголомшливий акрил, зауважте власного виробництва, що на ринку сантехнічного обладнання вже велика рідкість. Акрил, товщиною по борту 4-5 мм з потовщенням по дну 6-8 мм, сміливо і впевнено конкурує з такими представниками, як англійська Lusite, або австрійський Senosan, витримує навантаження 300 ― 350 кг.
Відмінне армування стеклопластіковим волокном з додатковим шаром коремата, матеріалу, що збільшує жорсткість і міцність виробу, а так само мінеральні наповнювачі, суворо відповідні міжнародної сертифікації ISO 9001 забезпечують надійність і довговічність експлуатації асиметричної лівосторонньої аккриловой ванни Integra 150х75 тм BESCO з зовнішньої сторони, створюючи шар зміцнює "шуби".
З внутрішньої сторони, акрилова асиметрична лівостороння ванна Integra 150х75 від тм BESCO оброблена за запатентованою технологією мінерального литва (Odlewy mineralne) гелькоутом ― особливо міцним матеріалом, виготовленим на основі натуральних мінералів, таких, як мармур або граніт з додаванням смол. По верх гелькоута нанесений шар, так само фірмового покриття Okładka BESCO BeSafe, яке цілком і повністю оберігає від ковзання в мильній воді, забезпечуючи комфорт і безпека.
Стандартна комплектація акрилової ванни тм BESCO Integra 150х75:
- ванна
- паспорт, гарантійний талон, інструкція по збірці
Офіційна гарантія виробника ― 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 22 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 170 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Асиметрична |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 555 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 740 мм |