

16 564 ₴
15 735,80 ₴
Ванна акрилова кутова MIA 120х120
Besco

Кутова акрилова ванна Besco MIA 120х120 див. за даними соц.опитування стала покорителькою сердець покупців Франції, Великобританії і Бельгії. Так і в нашій країні ця симетрична красуня займає досить високі позиції по затребуваності. Польська компанія Besco ідеально спроектувала красивий, оригінальний дизайн кутової ванни Mia згідно з її розмірами 120х120 див. Саме завдяки цьому велику кількість користувачів можуть насолоджуватися красивим і комфортним дизайном своїх ванних кімнат, адже саме моделі кутових ванн стають центральною прикрасою інтер'єру, наділяючи простір ванної кімнати шармом і елегантністю.
Якість кутовий акрилової ванни Besco MIA 120х120 див. ― на висоті! Приголомшливий акрил, власного виробництва, що на ринку сантехнічного обладнання вже велика рідкість. Акрил, товщиною по борту 4-5 мм з потовщенням по дну 6-8 мм, сміливо і впевнено конкурує з такими представниками, як англійська Lusite, або австрійський Senosan, витримує навантаження перевищує 300 ― 350 кг.
Відмінне армування стеклопластіковим волокном з додатковим шаром коремата, матеріалу, що збільшує жорсткість і міцність виробу, а так само мінеральні наповнювачі, суворо відповідні міжнародної сертифікації ISO 9001 забезпечують надійність і довговічність експлуатації кутовий акрилової вани MIA 120х120 див. Besco з зовнішньої сторони, створюючи шар зміцнює "шуби".
С внутренней же стороны, угловая акриловая ванна Besco MIA 120х120 см. обработана по запатентованной технологии минерального литья (Odlewy mineralne) гелькоутом ― особо прочным материалом, изготовленном на основе натуральных минералов, таких, как мрамор, или гранит с добавлением смол. Поверх гелькоута, наложен слой фирменного покрытия Okładka BESCO BeSafe, которое всецело и полностью уберегает от скольжения в мыльной воде, обеспечивая комфорт и безопасность при купании.
Стандартная комплектация угловой ванны MIA 120х120 см BESCO:
- ванна
- паспорт, гарантійний талон, інструкція по збірці
Офіційна гарантія виробника ― 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 18 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 115 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Кутова |
| Форма ванни | Чверть кола |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 120 см |