

18 178 ₴
17 269,10 ₴
Ванна акрилова кутова MIA 140х140

Кутова акрилова ванна Besco MIA 140х140 див. за даними соц.опитування стала покорителькою сердець покупців Франції, Великобританії і Бельгії. Так і в нашій країні ця симетрична красуня займає досить високі позиції по затребуваності. Польська компанія Besco ідеально спроектувала красивий, оригінальний дизайн кутової ванни Mia згідно з її розмірами 140х140 див. Саме завдяки цьому велику кількість користувачів можуть насолоджуватися красивим і комфортним дизайном своїх ванних кімнат, адже саме моделі кутових ванн стають центральною прикрасою інтер'єру, наділяючи простір ванної кімнати шармом і елегантністю.
Якість кутовий акрилової ванни Besco MIA 140х140 див. ― на висоті! Приголомшливий акрил, власного виробництва, що на ринку сантехнічного обладнання вже велика рідкість. Акрил, товщиною по борту 4-5 мм з потовщенням по дну 6-8 мм, сміливо і впевнено конкурує з такими представниками, як англійська Lusite, або австрійський Senosan, витримує навантаження перевищує 300 ― 350 кг.
Відмінне армування стеклопластіковим волокном з додатковим шаром коремата, матеріалу, що збільшує жорсткість і міцність виробу, а так само мінеральні наповнювачі, суворо відповідні міжнародної сертифікації ISO 9001 забезпечують надійність і довговічність експлуатації кутовий акрилової вани MIA 140х140 див. Besco з зовнішньої сторони, створюючи шар зміцнює "шуби".
З внутрішньої сторони, кутова акрилова ванна Besco MIA 140х140 див. оброблена за запатентованою технологією мінерального литва (Odlewy mineralne) гелькоутом ― особливо міцним матеріалом, виготовленим на основі натуральних мінералів, таких, як мармур або граніт з додаванням смол. Поверх гелькоута, накладений шар фірмового покриття Okładka BESCO BeSafe, яке цілком і повністю оберігає від ковзання в мильній воді, забезпечуючи комфорт і безпеку при купанні.
Стандартна комплектація кутової ванни MIA 140х140 см BESCO:
- ванна
- паспорт, гарантійний талон, інструкція по збірці
Офіційна гарантія виробника ― 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість осіб | 3 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Кутова |
| Форма ванни | Чверть кола |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 1400 мм |