

11 270 ₴
10 706,50 ₴
Ванна акрилова асиметрична NATALIA 150х100 правобічна
Besco

Акрилова асиметрична ванна тм BESCO NATALIA 150х100 правостороння. Гармонія ліній, вишуканий дизайн, зручні форми, всі в цій ванні пронизане благородством і оповита теплом домашнього затишку. Розміри красуні Наталі підійдуть практично для будь-якої ванної кімнати. Асиметрична правобічна ванна NATALIA 150х100 від тм BESCO стане домашньою улюбленицею і буде щодня дарувати як тілесний, так і естетичний комфорт.
Дизайн ― чудовий! Що ж стосовно якості асиметричної акрилової правобічної ванни NATALIA 150х100 тм BESCO то і тут польський виробник на висоті. Приголомшливий акрил, зауважте власного виробництва, що на ринку сантехнічного обладнання вже велика рідкість. Акрил, товщиною по борту 4-5 мм з потовщенням по дну 6-8 мм, сміливо і впевнено конкурує з такими представниками, як англійська Lusite, або австрійський Senosan, витримує навантаження 300 ― 350 кг.
Відмінне армування стеклопластіковим волокном з додатковим шаром коремата, матеріалу, що збільшує жорсткість і міцність виробу, а так само мінеральні наповнювачі, суворо відповідні міжнародної сертифікації ISO 9001 забезпечують надійність і довговічність експлуатації асиметричної правобічної акрилової ванни Наталія 150х100 тм BESCO.
Стандартна комплектація акрилової ванни тм BESCO NATALIA 150х100:
- ванна
- паспорт, гарантійний талон, інструкція по збірці
Офіційна гарантія виробника ― 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 25 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 155 л |
| Стан | Новий |
| Форма ванни | Асиметрична |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1000 мм |