Дякуємо за відгук, ваші відгуки допомагають нам покращувати наш сервіс та якість обслуговування.
замовлення було змінено , через несумісність діаметру наінше. Дякую
Дякуємо за відгук, ваші відгуки допомагають нам покращувати наш сервіс та якість обслуговування.
Все добре, рекомендую.
Якість товару нарікань не викликає, все ок.
Але при відправці виявилось, що 1 позиції зі списку не було.
Продавець пообіцяв (при необхідності) відіслати пізніше, або повернути гроші.
В результаті довелось більше тижня випрошувати повернення (кожного разу обіцяли "завтра повернути"), при цьому кошти перевели не в повному об'ємі - з мене вирахували якусь комісію, котру списує пром з продавця . Чому за це має платити покупець - питання без відповіді.
Так, дійсно одного артикалу тимчасово не було в наявності і вам скомпанували два замовлення та відправили однією посилкою та заощадили набагато більше ніж комісія! Чому ви про це не пишете? І чому ви не пишіть про те, що вам якісно і чесно дали консультацію і порадили спочатку розібратися, а чи потрібна вам позиція, яку ви могли помилково замовити?
все відповідає опису,гарна якість.
Все добре, товар гарної якості