

11 749 ₴
11 161,55 ₴
Ванна акрилова асиметрична BIANKA 150х95 правобічна
Besco

Акрилова асиметрична правобічна ванна тм BESCO BIANKA 150х95 див. лідер польського ринку. Компанія Besco з точністю вгадала розміри і форму польського споживача, втіливши їх у цій ванні. Акрилова асиметрична правостороння ванна тм BESCO BIANKA 150х95 див. красива естетично, її форми, так і манять побалувати себе приємними водними процедурами.
Якість акрилової асиметричної ванни тм BESCO BIANKA 150х95 см правобічної ― на висоті! Приголомшливий акрил, власного виробництва, що на ринку сантехнічного обладнання вже велика рідкість. Акрил, товщиною по борту 4-5 мм з потовщенням по дну 6-8 мм, сміливо і впевнено конкурує з такими представниками, як англійська Lusite, або австрійський Senosan, витримує навантаження перевищує 300 ― 350 кг.
Відмінне армування стеклопластіковим волокном з додатковим шаром коремата, матеріалу, що збільшує жорсткість і міцність виробу, а так само мінеральні наповнювачі, суворо відповідні міжнародної сертифікації ISO 9001 забезпечують надійність і довговічність експлуатації асиметричної правобічної акрилової ванни BIANKA 150х95 см від тм BESCO з зовнішньої сторони, створюючи шар зміцнює "шуби".
С внутренней же стороны, акриловая асимметричная правосторонняя ванна BIANKA 150х95 см от тм BESCO обработана по запатентованной технологии минерального литья (Odlewy mineralne) гелькоутом ― особо прочным материалом, изготовленном на основе натуральных минералов, таких, как мрамор, или гранит с добавлением смол. Поверх гелькоута, наложен слой фирменного покрытия Okładka BESCO BeSafe, которое всецело и полностью уберегает от скольжения в мыльной воде, обеспечивая комфорт и безопасность при купании.
Стандартная комплектация акриловой ванны тм BESCO BIANKA 150х95:
- ванна
- паспорт, гарантійний талон, інструкція по збірці
Офіційна гарантія виробника ― 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 24 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 155 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Асиметрична |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Довжина | 1495 мм |
| Ширина | 950 мм |