

10 085 ₴
9 580,75 ₴
Ванна акрилова асиметрична Milena 150х70 правобічна
Besco

Ура! Сталося! Всім любителям красивих, плавних, асиметричних форм, всім власникам невеликих ванних кімнат! Саме для Вас польська компанія Besco розробила і створила вишукану асиметричну акрилову ванну Milena. Її приголомшлива гармонія ліній, чудовий дизайн, зручні, ергономічні форми, втілилися в ОСОБЛИВО ЦІНУЮТЬСЯ розмірі, до речі, як в Україні, так і в Польщі, 150х70. Це велика рідкість серед виробників преміум класу. Тепер, вишукана красуня Milena, зможе стати центральною прикрасою практично для будь-якої ванної кімнати. І дійсно, асиметрична правобічна ванна Milena 150х70 від тм BESCO стане Вашою домашньою улюбленицею, буде щодня дарувати Вам і всій Вашій родині естетичну насолоду і тілесний комфорт.
Дизайн асиметричної ванни Milena 150х70 ― чудовий, безумовно, досконалості немає межі. Хромовані ручки і зручний поліуретановий підголівник на хромованих ніжках, зможуть додати родзинку досконалому дизайну ванни Milena 150х70 і крім цього, додати її функціональності.
Що ж стосовно якості асиметричної акрилової правобічної ванни Milena 150х70 тм BESCO то і тут польський виробник на висоті. Приголомшливий акрил, зауважте власного виробництва, що на ринку сантехнічного обладнання вже велика рідкість. Акрил, товщиною по борту 4-5 мм з потовщенням по дну 6-8 мм, сміливо і впевнено конкурує з такими представниками, як англійська Lusite, або австрійський Senosan, витримує навантаження 300 ― 350 кг.
Відмінне армування стеклопластіковим волокном з додатковим шаром коремата, матеріалу, що збільшує жорсткість і міцність виробу, а так само мінеральні наповнювачі, суворо відповідні міжнародної сертифікації ISO 9001 забезпечують надійність і довговічність експлуатації асиметричної правобічної аккриловой ванни Milena 150х70 тм BESCO з зовнішньої сторони, створюючи шар зміцнює "шуби".
З внутрішньої сторони, акрилова асиметрична правобічна ванна Milena 150х70 від тм BESCO оброблена за запатентованою технологією мінерального литва (Odlewy mineralne) гелькоутом ― особливо міцним матеріалом, виготовленим на основі натуральних мінералів, таких, як мармур або граніт з додаванням смол. По верх гелькоута нанесений шар, так само фірмового покриття Okładka BESCO BeSafe, яке цілком і повністю оберігає від ковзання в мильній воді, забезпечуючи комфорт і безпека.
Стандартна комплектація акрилової ванни тм BESCO Milena 150х70 :
- ванна
- паспорт, гарантійний талон, інструкція по збірці
Офіційна гарантія виробника ― 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 140 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Асиметрична |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 535 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 695 мм |