


16 766 ₴
15 927,70 ₴
Ванна акрилова асиметрична Rima 170х110 лівостороння
Besco

У 2015 році, польська компанія Besco представила чергову довгоочікувану новинку в категорії асиметричних ванн ― модель RIMA. Особливістю асиметричної ванни Rima є її розміри: 170х110 див.
Погодьтеся, навіть володарі невеликих просторів ванних кімнат, бажають формувати дизайн інтер'єру асиметричними ваннами. Тепер, красуня лівостороння ванна Rima 170х110 може повністю задовольнити таких замовників. Польський виробник Besco продовжує з турботою і належною увагою ставиться до своїх клієнтів.
Що ж стосовно якості асиметричної акрилової лівосторонньої ванни Rima 170х110 тм BESCO то і тут польський виробник на висоті. Приголомшливий акрил, зауважте власного виробництва, що на ринку сантехнічного обладнання вже велика рідкість. Акрил, товщиною по борту 4-5 мм з потовщенням по дну 6-8 мм, сміливо і впевнено конкурує з такими представниками, як англійська Lusite, або австрійський Senosan, витримує навантаження 300 ― 350 кг.
Відмінне армування стеклопластіковим волокном з додатковим шаром коремата, матеріалу, що збільшує жорсткість і міцність виробу, а так само мінеральні наповнювачі, суворо відповідні міжнародної сертифікації ISO 9001 забезпечують надійність і довговічність експлуатації асиметричної лівосторонньої акрилової ванни Rima 170х110 тм BESCO з зовнішньої сторони, створюючи шар зміцнює "шуби".
С внутренней же стороны, акриловая асимметричная левосторонняя ванна Rima 170х110 от тм BESCO обработана по запатентованной технологии минерального литья (Odlewy mineralne) гелькоутом ― особо прочным материалом, изготовленном на основе натуральных минералов, таких, как мрамор, или гранит с добавлением смол. По верх гелькоута нанесён слой, так же фирменного покрытия Okładka BESCO BeSafe, которое всецело и полностью уберегает от скольжения в мыльной воде, обеспечивая комфорт и безопасность.
Стандартная комплектация акриловой ванны тм BESCO Rima 170х110 :
- ванна
- паспорт, гарантійний талон, інструкція по збірці
Офіційна гарантія виробника ― 10 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 25 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість осіб | 2 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 215 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Асиметрична |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 585 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 1695 мм |
| Ширина | 1095 мм |
| Комплектація | |
| Змішувач | Ні |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Панель для ванни | Ні |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |